Internetinių Svetainių Agentūra

  • I-V 10:00 - 17.00

Logotipų Paslaugos

https://improvega.com/wp-content/uploads/2024/06/Elektonines-svetaines-3-1.png

Logotipų Paslaugos

Geriausias pasirinkimas svetainėms norinčioms būti primoje arba pirmo puslapio paieškos vietoje.

Improvega

Logotipų Paslaugos

Aprašymas: Ši internetinė svetainė išsiskiria savo dydžiu, sudėtingumu ir unikalumu. Ji gali turėti išsamesnę informaciją, bei daugiau funkcijų: blog’ų, narystės, laiko registravimo ir kitas  panašaus tipo funkcijas. 

Kam Tinka: Didesnėms įmonėms, kurios turi didesnį biudžetą ir nori pakilti aukščiau konkurentų. Pavyzdžiui : reklamos, nekilnojamo turto, kelionų, advokatų, bei panašaus tipo agentūroms.

Ko Galima Tikėtis: Sukursime didelę ir profesionalę svetainę kuri detaliai pristatys jūsų verslo procesus. Į svetainę įeina visi būtini puslapiai, tokie kaip: pradžia, kontaktai, apie mus, paslaugos, prekės ir kitos reikalingos skiltys. Taip pat pagal jūsų poreikius pridėtume papildomas funkcijas, tokias kaip: gyvo pokalbio aplikacija, registracijos funkcija, padarytume svetainę daugiakalbe ir t.t

Kaina: Kainą visada pritaikome individualiai pagal svetainės dydį, sudėtingumą ir jūsų turimą biudžetą. Paprastai profesionalios svetainės kaina prasideda nuo 599 eurų, tačiau kviečiame jus susisiekti su mumis ir pokalbio metu susitartume kiek projektas tiksliai kainuotų ir kiek užtruktų.

Ką Mes Galime Pasiūlyti

Logotipų Paslaugų Nauda

Klientams Lengviau Rasti

Profesionali svetainė atspindės jūsų ilgametę patirtį, aukštą kompetenciją ir modernų įvaizdį, visa tai padės klientui labiau jumis pasitikėti.

Išsiskyrimas Iš Konkurentų

Ištyrę jūsų rinką ir konkurentus pasirūpinsime, kad nebūtumėte dar viena eilinė įmonė internete.

Daugiau Funkcijų

Pridėsime prie svetainės naudingų aplikacijų pritaikytų jūsų verslui. Pvz.: Daugiakalbė, gyvo pokalbio, naujienlaiškio, forumo, registracijos, narystės ir kitos panašaus tipo funkcijos.

Daugiau Puslapių

Profesionali svetainė išsiskiria savo dydžiu. Ji turės žymiai daugiau puslapių, negu paprasta svetainė. Tai leis jums detaliau ir unikaliau pristatyti savo verslo procesus.

Padėsime išsirinkti tinkamą svetainę jūsų verslui.

Nežinote ką išsirinkti? Susisiekite su mumis ir gaukite nemokamą konsultaciją!