Internetinių Svetainių Agentūra

  • I-V 10:00 - 17.00

Ads Reklama

https://improvega.com/wp-content/uploads/2024/02/Elektonines-svetaines-5-1-1-1.png

Ads Reklama

Populiariausia ir patikimiausia šių laikų reklamos forma.

Improvega

Ads Reklama

Aprašymas: Daugiau negu 80% procentų elektroninių verslų naudoja ads kampanijas, kad padidintų žinomumą internete, todėl tai yra vienas iš populiariausių būdų plėsti savo verslą. Ads reklama siūlo sąžiningą kokybės ir kainos santykį kurio dėka klientai pamatys jūsų įmonę, produktus, bei paslaugas. Kviečiame Jus atsirasti pirmose Google paieškos vietose, bei parodyti savo produktus ir paslaugas populiariausiuose socialiniuose tinkluose, Facebook ir Instagram.

Kam Tinka:  Kadangi ads kaina priklauso nuo įmonės biudžeto, tai yra prieinama visų rūšių ir tipų verslams. Už 100 eur sumą mažesnės įmonės gali tikėtis pasiekti 10 000 – 40 000 žmonių, tuo tarpu didesni verslai kurie gali išleisti 20 000 eur ant reklamos gali tikėtis pasiekti milijonus žmonių per mėnesį.

Ką Siūlome: Sukursime įdomų ir patrauklų dizainą kuris patrauks jūsų auditorijos dėmesį. Parašysime tekstus kurie skatina pardavimus ir padės jūsų klientams suprasti teikiamos paslaugos arba pardavinėjamo produkto naudą, bei vertę. Taip pat darysime analizes padedančias suprasti ko tiksliai nori jūsų auditorija ir kaip padėti Jums išsiskirti iš konkurentų.

Kaina: Kainą suderiname atsižvelgę į Jūsų biudžetą ir poreikius. Vidutiniškai už paslaugas imame 15-30% nuo jūsų pasirinkto biudžeto.

Ką Mes Galime Pasiūlyti

Ads Reklamos Rūšys

Google Paieškos Ads

Būtent šią sekundę yra labai daug žmonių kurie Google platformoje ieško jūsų paslaugų, bei produktų ir perka juos iš jūsų konkurentų. Pasinaudoję Google ads atsirasite pirmuose platformos puslapiuose ir leisite klientams rasti Jus.

Facebook Ads

Facebook platforma yra populiariausia iš visų socialinių tinklų, todėl tai yra puiki vieta savo prekinio ženklo žinomumui didinti. Padėsime sukurti įdomią, unikalaus dizaino reklamą kuri patrauks jūsų auditorijos dėmesį ir skatins pirkimą.

Instagram Ads

Instagram socialiniu tinklu naudojasi virš 2 milijardų vartotojų, iš kurių didžioji dauguma yra jaunimas, todėl tai yra labai palanki vieta reklamuoti verslus kurie nori pasiekti jauną auditoriją. Mūsų komanda pasirūpins, kad jūsų produktus, bei paslaugas pamatytų kuo daugiau pirkti norinčių žmonių.

Google Maps Ads

Verslams kurie turi fizinę parduotuvę arba paslaugas teikiantį saloną siūlome didinti žinomumą naudojant Google Maps Ads. Ši reklamos rūšis padės žmonėms naudojantiems Google Maps rasti Jus paieškos viršuje, o tai užtikrins didesnį klientų kiekį.

Padėsime išsirinkti tinkamą reklamą jūsų verslui.

Nežinote ką išsirinkti? Susisiekite su mumis ir gaukite nemokamą konsultaciją!