Internetinių Svetainių Agentūra

  • I-V 10:00 - 17.00

Standartinė Svetainė

https://improvega.com/wp-content/uploads/2023/09/Elektonines-svetaines.png

Standartinė Svetainė

Puikus pasirinkimas mažą biudžetą turinčioms įmonėms

Improvega

Standartinė Svetainė

Aprašymas: Tai geriausias būdas pradėti arba plėsti internetinį verslą. Šios svetainės yra lengvai valdomos net be gilių techninių žinių. Svetainę paleisime greitai, už prieinamą kainą. Ši internetinė svetainė turės viską ko reikia jūsų verslo augimui pasiekti – unikalus dizainas, tvarkingi tekstai ir užtikrintas saugumas.

Kam Tinka: Mažoms įmonėms, kurios neturi didelio biudžeto ar didelės konkurencijos. Tai gali būti įvairios kavinės, vaikų darželiai, autoservisai ir kiti panašaus tipo verslai.

Ko Galima Tikėtis:  sukursime 1-5 puslapių svetainę kuri turės visas reikalingas skiltis: apie mus, paslaugų, kontaktų, pradžios ir kitus būtinus puslapius kuriuose bus aprašyti jūsų verslo procesai

Kaina: Kainą visada pritaikome individualiai pagal svetainės dydį, sudėtingumą ir jūsų turimą biudžetą.

Ką Mes Galime Pasiūlyti

Paprastų Svetainių Nauda

Maža Kaina

Nebūtina išleisti didelį kiekį pinigų, kad atsirastumėte internete ir pradėtumėte traukti sudomintus klientus, bei lankytojus.

Greitas Paleidimas

Paprasta svetainė gali būti sukurta vos per 1-2 savaites, todėl dar šiam mėnesiui nepasibaigus galite tikėtis daugiau klientų.

Greita Svetainė

Kadangi paprastos svetainės iš prigimties yra mažesnės, jos yra linkusios greičiau užsikrauti ir mažiau striginėti.

Paprastumas

Šio tipo svetainės nereikalauja didelių techninių žinių ir yra lengvai valdomos, todėl jums nereikės samdyti papildomų specialistų kurie prižiūrėtų jūsų svetainę.

Padėsime išsirinkti tinkamą svetainę jūsų verslui.

Nežinote ką išsirinkti? Susisiekite su mumis ir gaukite nemokamą konsultaciją!