Internetinių Svetainių Agentūra

  • I-V 10:00 - 17.00

SEO Paslaugos

https://improvega.com/wp-content/uploads/2024/06/Elektonines-svetaines-4-1.png

SEO Paslaugos

Geriausias pasirinkimas svetainėms norinčioms būti primoje arba pirmo puslapio paieškos vietoje.

Improvega

SEO Paslaugos

Aprašymas: Ši internetinė svetainė išsiskiria savo dydžiu, sudėtingumu ir unikalumu. Ji gali turėti išsamesnę informaciją, bei daugiau funkcijų: blog’ų, narystės, laiko registravimo ir kitas  panašaus tipo funkcijas. 

Kam Tinka: Didesnėms įmonėms, kurios turi didesnį biudžetą ir nori pakilti aukščiau konkurentų. Pavyzdžiui : reklamos, nekilnojamo turto, kelionų, advokatų, bei panašaus tipo agentūroms.

Ko Galima Tikėtis: Sukursime didelę ir profesionalę svetainę kuri detaliai pristatys jūsų verslo procesus. Į svetainę įeina visi būtini puslapiai, tokie kaip: pradžia, kontaktai, apie mus, paslaugos, prekės ir kitos reikalingos skiltys. Taip pat pagal jūsų poreikius pridėtume papildomas funkcijas, tokias kaip: gyvo pokalbio aplikacija, registracijos funkcija, padarytume svetainę daugiakalbe ir t.t

Kaina: Kainą visada pritaikome individualiai pagal svetainės dydį, sudėtingumą ir jūsų turimą biudžetą. Paprastai profesionalios svetainės kaina prasideda nuo 599 eurų, tačiau kviečiame jus susisiekti su mumis ir pokalbio metu susitartume kiek projektas tiksliai kainuotų ir kiek užtruktų.

Ką Mes Galime Pasiūlyti

SEO Paslaugų Nauda

Klientams Lengviau Rasti

Dauguma klientų paišką pradeda nuo pirmų paiškos rezultatų pozicijų. Jie jau nebeeina į antrą puslapį. Todėl tu būtent ir nori būti primame puslapyje, pirmose paiškos pozicijose.

Klientų Pasitikėjimas

Dauga klinetų ignoruoja reklamas arba net jas blokuoja. Pasirūpink, kad tu nebūtum ignoruojamas ir blokuojamas su SEO.

Pasyvųs Lankytojai

Už reklamą, laiškus ir skamučius reikia pastovei mokėti pinigais arba laiku. Su SEO klientai tave pasyvei ras paiekšoje.

Būti Aukščiau Konkurentų

Kuo aukščiau būsi tuo daugiau klientų pasirinks tave vietoj tavo konkurencijos.

Padėsime išsirinkti tinkamą svetainę jūsų verslui.

Nežinote ką išsirinkti? Susisiekite su mumis ir gaukite nemokamą konsultaciją!