Internetinių Svetainių Agentūra

  • I-V 10:00 - 17.00

Dropshipping Parduotuvė

https://improvega.com/wp-content/uploads/2024/02/Elektonines-svetaines-20-1.png

Dropshipping

Vienas iš populiariausių e-komercijos verslo modelių.

Improvega

Dropshipping Parduotuvė

Aprašymas: Dropshipping verslo modelis – pardavimų praktika, kur pardavėjas tiesiogiai neišlaiko prekių sandėlio, o užsakymus perduoda tiekėjui, kuris produktus pristato tiesiogiai klientui.

Kam Tinka: Dropshipping verslo modelis gali būti tinkamas tiems, kas nori pradėti verslą su mažomis pradinėmis investicijomis, ieško paprasto ir lengvai valdomo verslo modelio, arba nori plėsti savo esamą verslą į naujas rinkas be didelių pradinių išlaidų. Tai gali būti patrauklu jauniems verslininkams ar tiems, kurie nori pradėti verslą internete be didelių sandėliavimo ar prekių logistikos iššūkių.

Ko Galima Tikėtis: Dropshipping’o parduotuvė turės visas reikalingas funkcijas ir puslapius pirkimams atlikti. Ji turės produktų ir pradžios puslapį, prekių katalogą, kategorijų katalogus, prekių puslapius, karučio puslapius, atsiskaitymo puslapius (su mokėjimo būdais – banku ir kortele), bei privatumo politikos puslapius.

Kaina: Kainą visada pritaikome individualiai pagal e-parduotuvės dydį, sudėtingumą ir jūsų turimą biudžetą. Paprastai Elektroninės parduotuvės kaina prasideda nuo 999 eurų, tačiau kviečiame jus susisiekti su mumis ir pokalbio metu susitartume kiek projektas tiksliai kainuotų ir kiek užtruktų. Mes taip pat esame atviri galimybei tapti verslo partneriais ir suteikiame pasirinkimą atsiskaityti akcijomis arba dalimis į pelną.

Ką Mes Galime Pasiūlyti

Kodėl Rinktis Mus

Turime Patirties

Esame sukūrę dropshipping parduotuves ir žinome, kaip bendradarbiauti su populiariausiais tiekėjais. (AutoDS, CJ Dropshipping, Spocket…)

Turime Ryšių

Turime sėkmingų Dropshipper’ių network’ą kurie jau yra pasiekę tai ko jūs norite. Galime padėti jums rasti mentorių, konsultantų, bei partnerių.

Partnerystės Galimybės

Mes esame atviri imti ne tik pinigus, bet ir akcijas ar dalis į pelną. Partnerystė su mumis skatins abi šalis stengtis, tobulėti ir didinti pardavimus.

Daugiau Pajamų

Elektroninė Dropshipping parduotuvė uždirbinės jums pinigus 24 valandas per parą ir nereikalaus didelių pradinių išlaidų

Padėsime išsirinkti tinkamą e-parduotuvę jūsų verslui.

Nežinote ką išsirinkti? Susisiekite su mumis ir gaukite nemokamą konsultaciją!